Çelik Konstruksiyon

Çelik Konstruksiyon

Bülbüloğlu Holding, 1985 yılında BVS markası ile vinç fabrikasını, 2006 yılında BCES markası ile çelik fabrikasını sektöre katarak ve kısa zamanda başarısını kanıtlayarak, dünyadaki lider firmalar arasında yerini almıştır.
 
BCES LOGO
 
Bülbüloğlu Çelik Endüstrisi Sanayi Ticaret A.Ş. her türlü çelik konstrüksiyon imalatlarının yanı sıra bu imalatların dizaynı ve montajında da yer alarak bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Ayrıca endüstriyel tesisler, baraj daimi teçhizatı, köprüler, kuleler, tanklar, konveyör sistemleri gibi projeleri kapsamına dahil ederek ürün çeşitliliğini tamamladığı projelerle, çelik piyasasındaki başarılı rekabeti ile müşterilerin emrine sunmuştur.
 
Müşterilerimiz tarafından tercih edilme nedenlerimiz arasında, müşterilerimize sözleşmede yer alsa da almasa da taviz vermediğimiz kalite gerekliliklerini yerine getirmek, proje aşamasından başlayarak imalat ve montaj safhasında da bu gereklilikleri sürdürebilmek gibi özelliklerimiz bulunmaktadır. Projelerde dizayn sorumluluğunu da üstlenerek, alternatif çözümler sunmak, müşterinin ufkunu açarak, uygun bir bütçe, kaynak ve tecrübeli mühendisleri bulunan güçlü teknik kadrosu ile teknik destek vermek diğer özelliklerimizdendir.