Gezer Köprülü Vinçler

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinçler

Standart çift kirişli gezer köprülü vinçlerimizin yük kapasitesi 1 ton ile 80 ton aralığındadır. Daha ağır yük taşınması gerektiği durumlarda açık tip kaldırma grupları ile sistem çözümleri sağlamaktayız. Bu vinçler köprü aks açıklığı uzun alanlarda tercih edilebilir.

Ürün portföyümüzde, yükleme kapasitesine ve FEM standartlarına göre çeşitli kaldırma grupları bulunmaktadır. Maksimum kaldırma yüksekliği sağlayabilecek şekilde guse-çatı makası arası mesafe yetersiz olduğu durumlar da özel olarak vinçlerimiz tasarlanarak en uygun çözümler sağlamaktayız. Kiriş, kaldırma ve yürütme gruplarımızda sertifikalı malzeme ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Endüstriyel imalat fabrikaları, atölyeler, hidroelektrik santralleri, barajlar, vb. sektörler gezer köprülü vinçlerin kullanım alanlarını oluşturmaktadır.
 

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler

Standart tek kiriş gezer köprülü vinçlerimizin yük kapasitesi 1 ton – 40 ton aralığında değişmektedir. 40 tondan daha yüksek kaldırma tonajı taleplerinde açık tip kaldırma grupları ile özel mühendislik çalışmaları sonucu sistem çözümleri yapmaktayız. 

Tek kiriş gezer köprülü vinçlerin ekonomik çözüm odaklı olarak, köprü aks açıklığı uzun olmayan alanlarda tercih edilmelidir. Tasarım olarak, guse ile çatı makası arasında vincin çalışabileceği yeterli alan olmadığında tek kiriş gezer köprülü vinç ile yük taşıma uygulamaları yapılabilir. 

Kirişler kutu konstrüksiyondan imal edilebildiği gibi düşük tonajlı vinç kirişleri de standart profillerden imal edilebilmektedir.

BVS Bülbüloğlu Vinç Sanayi, kapalı alan kapasitesi, insan kaynakları , finansal yapısı, projelendirme ve üretim süreçleri ile çok sayıda vinci aynı anda sorunsuz bir şekilde imal ederek rekabet avantajı sağlamaktadır.