Hakkımızda

Hakkımızda

1985 yılında Ankara’da faaliyete geçen firmamız sizlerden aldığı güç ve güvenle bugün sektörünün en önde gelen firmalarından biri olmuş ve Türk sanayisinde hakkı olan yeri almıştır.

Küçük bir atölyede başlayan sanayi sevdamız bugün 400’ü aşan çalışanı, 100.000 metrekareye yakın kapalı alana sahip üretim tesisleri, Ankara, İstanbul, İzmir Bölge Müdürlükleri,  Çukurova Servis Bölge Müdürlüğü, Almanya, Fransa, İsviçre ve ABD Bölge Satış ve Servis Müdürlükleri, yurt içi ve yurt dışındaki bayileri, yaygın satış sonrası servis ağı ve sektörüyle ilgili dünya markalarıyla yaptığı işbirliği ile Türk Vinç Sektörünün tartışılmaz en büyüğü olarak hizmet vermektedir.

Bugün hem Türkiye’nin her noktasında çalışmakta olan vinçlerimizin, hem de dünyanın 6 kıtasında 92’yi aşkın ülkeye vinçlerimizi ihraç etmenin gururunu yaşamaktayız.

Videoyu oynat

Bugün hem Türkiye’nin her noktasında çalışmakta olan vinçlerimizin, hem de dünyanın 6 kıtasında 92’yi aşkın ülkeye vinçlerimizi ihraç etmenin gururunu yaşamaktayız.

Kurulduğumuz günden bugüne temel prensip haline getirdiğimiz ”ÜSTÜN KALİTE” ve ”ÜSTÜN HİZMET” ilkelerinden ayrılmayan firmamız, binlerce müşterimizden almış olduğumuz takdir ve güvenin yanı sıra CE uygunluk belgelerine, “ISO 9001:2015” Kalite Yönetim Sistemi, “ISO 14001:2015” Çevre Yönetim Sistemi ve “ISO 45001:2018″ İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, “TS EN 15011+A1″ Krenler – Köprülü ve Portal Krenler Sertifikası, “TS 12578-HYB” Hizmet Yeterlilik Belgesi, “EN ISO 3834-2” Kaynak Kalitesi Uygunluk Sertifikası, “EN1090–1:2009+A1:2011 EN1090-2:2018” Çelik ve Alüminyum Yapı Uygulama Sertifikası, TURQUM Uygunluk Sertifikası, “ISO/IEC 27001:2013” Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri, Ankara Valiliği onaylı onaylı Sıfır Atık Belgesi, EAC Gümrük Birliği Sertifikası belgeleri ile bu temel prensibini tescil etmiştir.

Firmamız tecrübeli ve eğitimli bir proje ekibiyle teknik çalışmaya önem vermekte, gelişime ve yeniliklere açık bir yol izlemektedir. Teknolojinin yeni imkanlarını sürekli olarak üretimine yansıtmakta olan firmamız bilgisayar destekli tasarım yapmakta bir kısım imalatlarında bilgisayar teknolojisinden yararlanmaktadır. Tasarım konusunda firmamızın herhangi bir firmayla lisans veya know-how anlaşması olmayıp tüm tasarımlar firmamıza aittir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da dünyanın her yerinde dünyanın yükünü kaldırmaya devam edeceğiz.