Kaldırma Grupları

Kaldırma Grupları

BVS Bülbüloğlu Vinç, standart kaldırma gruplarında yüksek teknolojiye sahip kompakt gövdeli kaldırma grupları ile çalışmaktadır. Kaldırma tonajı 1 ton ile 80 ton arasında değişmekte olup, FEM standartlarına göre çeşitli kaldırma grupları bulunmaktadır. Kompakt gövdeli kaldırma gruplarında çift devir motor ile hassas hız ve yüksek hızda yük taşıması yapılabilmektedir.

Ayrıca, BVS kendi redüktörünü yapabilen Türkiye’deki öncü firma olup, müşteri talepleri doğrultusunda özel kaldırma hızları istendiğinde açık tip kaldırma grupları ile çözüm sunmaktadır. BVS redüktörüne sahip açık tip kaldırma grupları çift devirli motor ya da tek devirli sürücülü sistem olarak hassas hızlarda yük taşıma işlerinde kullanılabilmektedir.

Proses vinçlerde ise, kaldırma gruplarında uluslararası alanda vinç sektörü için özel üretim yapılan motor ve redüktörler kullanılmaktadır. Ağır hizmet koşulları için üretilen bu motor/redüktörler sayesinde 500 ton ve üzerindeki kapasiteler için kaldırma grupları imal edilebilmektedir.

BVS Bülbüloğlu Vinç Sanayi, kapalı alan kapasitesi, insan kaynakları , finansal yapısı, projelendirme ve üretim süreçleri ile çok sayıda vinci aynı anda sorunsuz bir şekilde imal ederek rekabet avantajı sağlamaktadır.