Liman Vinçleri

Liman Vinçleri

Düşük ağırlıklardan yüzlerce ton ağırlığa ulaşan gemi bölümlerinin taşınmasında ve gemi inşaat endüstrisinden birçok imalat aşamasında müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için BVS olarak güvenle kullanılacak vinçler üretiyoruz.

BVS vinçleri, gemi montaj operasyonlarında çok çeşitli proseslerde kullanılır ve tüm üretim süreci boyunca gerekli olan kaldırma kapasitesini sağlar. Gövde bölümlerini oluşturan büyük parçaların hassas şekilde kaldırılmasını ve montaj edilmesini sağlayan yüksek kapasiteli hassas hareketli kaldırma çözümlerimiz mevcuttur.

Malzeme taşıma sistemleri, liman ticaretinde maliyet etkinliği için belirleyici bir unsurdur. Vinçlerimiz tarafından sağlanan performans, proseslerin verimliliği ve esnekliği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Müşterilerimiz verimli depolama ve tam zamanında teslimat ile ilgili gereksinimleri karşılamak için BVS Vinç sistemlerini kullanıyor.

Liman işletmeciliğinin gereksinimlerini karşılamak için geniş bir yelpazede tasarlanmış ve üretilmiş vinç konseptlerimiz ile mevcut alanın en optimum şekilde kullanılmasını sağlayan esnek çözümler sunuyoruz.