Özel İmalatlar

Özel İmalatlar

BVS Bülbüloğlu Vinç, müşteri odaklı olarak müşterilerimizin tüm taleplerini karşılayabilecek kapasiteli sistem çözümleri sunmaktadır. Talepler doğrultusunda köprülü vinçlerde tek kiriş ya da çift kiriş gezer köprülü vinçler, portal vinçler, pergel vinçler ya da proses vinçler gibi ürün yelpazesinden en ekonomik çözümler ile müşterilerimizin talepleri karşılanmaktadır. Ayrıca, vinç imalatının yanında gemi yüklemeyici (shiploader), transfer arabası, ızgara temizleme makinası, sabit çektirme vinçleri imalatları da yapılmaktadır.

Shiploader (Gemi yükleme vinçleri)


Türkiye de ilk kez yerli tasarımı ve imalatı yapılan 1500 t/h Kapasiteli Dökme Yük Gemi Yükleme Vinci (Shiploader ) başarıyla devreye alındı.

Transfer Arabaları


Taşınacak yükün yanal düzlemde kolaylıkla taşınmasını sağlayan sistemlerdir.

Izgara Temizleme Makinaları


 Su girişini sağlayan deliklerinin önündeki yabancı maddeleri tutmaya yarayan ızgaralın rutin temizliği sırasında kullanılmaktadır.
 

Sabit Çektirme Vinçleri


Taşınacak yükün konumuna göre saptırma makarası ile eğimli bir yüzeyden ya da yanal eksendeki bir yükün taşınması sırasında çektirme işlemi yaparak yükü transfer etmeye yarayan vinçlerdir.
 

Döner / Yatay Köprü Taşıma Sistemleri


Demiryolu taşımacılığında lokomotif yada vagon bakım / onarım sürecinde bakım holleri arasında hızlı ve güvenilir bir şekilde lokomotifi yatayda bir holden diğerine taşımaya yarayan sistemlerdir. Ayrıca, döner köprü üniteleri, lokomotifin yönünün değiştirilmesi ile lokomotife açısal yön vermeye yarayan sistem çözümleri sunmaktadır.

BVS Bülbüloğlu Vinç Sanayi, kapalı alan kapasitesi, insan kaynakları , finansal yapısı, projelendirme ve üretim süreçleri ile çok sayıda vinci aynı anda sorunsuz bir şekilde imal ederek rekabet avantajı sağlamaktadır.