Periyodik Bakım

Vinç Periyodik Bakım ve Kontrol

Bülbüloğlu Vinç Sanayi olarak 30 yılı aşan tecrübemiz, teknik alt yapımız ve güçlü kadromuzla; siz değerli müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap verebilecek periyodik bakım ve kontrol hizmeti vermekteyiz.

Vinçlerin kullanım ömrünün uzun olması, verimli ve emniyetli çalışmaları için; günlük, haftalık, aylık ve yıllık bakımlarının yapılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Günlük ve haftalık bazda yapılacak olan kontrol ve bakımların kullanıcı firmalar tarafından yapılması mümkündür. Üç aylık periyotlarda yılda 4 defa yapılacak olan bakım ve kontrollerin, konusunda uzman ve yetkinliğe sahip firma ve kişilerce yapılması gereklidir.

Bülbüloğlu Vinç olarak konusunda uzman ve yetkin teknik ekibimizle, başta BVS markalı vinçler olmak üzere tüm vinçlere servis hizmeti sağlamaktayız. Yılda 4 defa yapılması uygun olan periyodik bakımlar esnasında, bakımı yapılan her vince ait teknik özellikler, kullanılan yedek parçalar, yapılan işlemler kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede bakımları yapılan vinçlerin izlenebilirliği sağlanmaktadır.


Bakım ve Kontrol Sınıfları
 
  • Önleyici Bakım, Arıza meydana gelmeden önce yapılan bakımlardır. Bu bakım ile vinç üzerinde oluşabilecek risklerin en alt seviyeye indirilmesi veya ortadan kaldırılması imkanı sağlanmaktadır
  • Rutin Bakım/Arıza, Vinçlerin sürekli çalışabilmesi için yapılan günlük ve anlık müdahalelerdir.
  • Planlı Bakım: Yıllık bakım anlaşmaları ile belirlenen periyotlar halinde yapılan, detaylı ve ağır müdahaleleri kapsayan bakımlardır.
  •  Plan dahilinde yapılacak olan bakımların 3 aylık periyotlar halinde yılda 4 defa yapılması önerilmektedir. Bu sayede vinçlerin izlenebilirliği artmakla beraber kullanım ömürlerinin uzadığı görülmektedir.
 
BVS Tecrübesi, Teknik altyapısı ve güçlü kadrosu ile tüm beklentilerinize cevap verebilecek güçlü teknik servis ekibimizle sizlere kaliteli ve güvenli bir hizmet sağlamaktayız.
vinç bakım