Proses Vinçler

Proses Vinçler

Proses vinçler, demir-çelik sektörü, ağır sanayi tesisleri ya da enerji sektöründe firma taleplerini karşılayabilecek yüksek kapasitelerde 500 ton ve üzeri de imal edilebilen FEM sınıfı yüksek ağır hizmet tipi vinçlerdir. Zorlu çalışma ve yoğun kullanım şartlarında görev yapan bu vinçler, müşteri odaklı olarak özel tasarım yapılmakta olup, yüksek mühendislik altyapısı ile projelendirilen ve yük ataçmanlarının da kullanabildiği vinçlerdir.

BVS Bülbüloğlu Vinç, proses vinç konusunda Türkiye’nin en önde gelen vinç firması olması sebebiyle hem Türkiye hem de Dünya’nın bir çok ülkesinde yapımı tamamlanmış büyük projelere imza atmıştır. Üretimi tamamlanan ya da halen üretim sahamızda imalatı devam eden pota vinçleri, şarj vinçleri, kütük vinçleri ( traversli, magnetli, sabit ya da döner arabalı ), hurda vinçleri ( kepçeli, polipli ya da magnetli ), tandiş vinçleri uluslararası büyük kuruluşlarda hizmet vermektedir.

BVS Bülbüloğlu Vinç Sanayi, kapalı alan kapasitesi, insan kaynakları , finansal yapısı, projelendirme ve üretim süreçleri ile çok sayıda vinci aynı anda sorunsuz bir şekilde imal ederek rekabet avantajı sağlamaktadır.